Vienas iš būdų atjauninti veidą – odos patempimas nechirurginiu būdu

Veido atjauninimasNesinori gultis po skalpeliu, bet vilioja veido atjauninimas patempiant odą? Nechirurginis būdas tam yra! Jis vadinamas termoliftingu ir yra atliekamas šiuolaikinėse dermatologijos klinikose.

Veido atjauninimas taikant termoliftingą – tai procedūra, kai odos giliuosius sluoksnius veikiant aukšto dažnio radijo bangų energija, pakeliama odos temperatūra ir ją sudarančios skaidulos yra priverčiamos atsinaujinti, taip darydamos odą elastingesnę ir lygesnę. Odos ląstelės atsinaujina taip pat greitai ir taip pat taisyklingai, kaip jos tai darė jaunystėje, ir oda yra patempiama.

Termoliftingas yra naujoviška, nepavojinga sveikatai ir pačiai veido odai procedūra, kurios užtenka vienos (taip taip, vos vienos!), kad rezultatas būtų matomas iškart. Šis būdas veido atjauninimui tinka, kai norima patempti odą dėl senėjimo procesų, atsiradus raukšlėms ar odai suglebus, taip pat norint pašalinti nereikalingą odos perteklių.

Veido atjauninimas termoliftingo būdu gali būti atliekamas viršutinei odos sričiai (kaktai) – gali būti pakeliami tiek antakiai, tiek kaktos oda. Taip pat ši procedūra tinka skruostams, apatinei veido sričiai (pagurkliui), viršutiniams ir apatiniams akių vokams (pavyzdžiui, maišeliams po akimis panaikinti), kaklui.

Vienas didžiausių termoliftingo privalumų yra tas, kad jį atlikus efektas išlieka ilgam – nuo trejų iki penkerių metų – o rezultatas prilygsta tam, kuris gaunamas plastinės chirurgijos būdu, tik nereikia kentėti ilgo gijimo proceso. Visgi nereiktų tikėtis, kad iškart po procedūros išeisite iš gydytojo kabineto kaip iš laiko mašinos. Naivu būtų manyti, kad termoliftingas suteiks jums išvaizdą, kurią turėjote būdama paauglė, tačiau penkeriais metais atjaunėjusi oda – misija įmanoma! Lygesne oda galėsite džiaugtis iš karto po procedūros, o praėjus šešiems mėnesiams matysite dar geresnį rezultatą, nes odos skaiduloms visiškai atsinaujinti reikia būtent tiek laiko.

Naudojant naujausius termoliftingo metodus, net nereikalinga anestezija, nes procedūros metu jaučiamas ne skausmas, o maloni šiluma. Ši veido atjauninimo procedūra neatima tiek laiko, kiek jo prireiktų operuojantis, nes trunka nuo 40 minučių iki trijų valandų, priklausomai, nuo srities, kurią norima patempti. Po termoliftingo procedūros oda kurį laiką būna šiek tiek paraudusi, tačiau ne tiek, kad iškart po jos nebūtų galima grįžti atgal į darbą ar keliauti susitikti su draugais.

Termoliftingas tinka visiems odos tipams, nepriklausomai nuo odos atspalvio, tiek moterims, tiek vyrams. Prieš šią veido atjauninimo procedūrą nereikia niekaip specialiai ruoštis, tačiau po jos veidu reikia ypatingai atidžiai rūpintis: pakankamai drėkinti, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių specialiai tam skirtomis priemonėmis, tinkamai maitinti odą.

Nors termoliftingas yra saugus būdas veido odai patempti, prieš norint atlikti šią veido atjauninimo procedūrą, būtinai reikia pasikonsultuoti su profesionaliu odos gydytoju (dermatologu).