Trys nuolatinio plaukų šalinimo elektroepiliacijos metodai

Elektroepiliacija yra nuolatinio plaukų šalinimo technika ir mokslas. Norint sunaikinti plaukų šaknį, į plaukų folikulo pagrindą yra įleidžiamas nedidelis elektros energijos kiekis arba natrio hidroksido tirpalas. Elektroepiliacija Vilniuje, Kaune ar kitame Lietuvos mieste yra atliekama tikrų profesionalų, kurie užtikrina aukščiausią paslaugos kokybę.

Naujausios plaukų šalinimo elektrolizės technologijos

Skirtingai nuo kitų plaukų šalinimo variantų, profesionaliai atlikta elektrolizė pašalina nepageidaujamus plaukus visam laikui, o rezultatai yra nepralenkiami. Tai daro didelę įtaką skirtingos odos ir plaukų rūšims.

Vaškavimas ir pincetas yra panašūs. Taikant visus šiuos metodus, gali išaugti plaukai ir pakisti spalva. Be to, jie gali padidinti plaukų augimo aktyvumą. Depiliatoriai ir skutimasis gali sudirginti odą, o plaukai greitai atauga. Šie metodai taip pat reikalauja priežiūros visą gyvenimą. Jie gali pasirodyti nebrangūs, tačiau dėl ilgalaikio naudojimo jie kainuoja daugiau ir dažnai yra labai nepatogūs.

Kiti metodai sutelkti į neatidėliotiną, bet laikiną plaukų šalinimą. Nei vienas iš jų nepanaikina nepageidaujamų plaukų, kaip tai daro elektroepiliacija. Elektroepiliacija veikia daugumą kūno sričių, kad oda būtų nuolat lygi, glotni, sveikai atrodanti.

Trys nuolatinio plaukų šalinimo elektroepiliacijos metodai

  1. Termolizė kintama srove nukreipia zondą prie plaukų pagrindo, kad sukurtų šilumą ir sunaikintų plaukų folikulą. Tai dažniausiai naudojamas metodas, nes jis yra labai greitas ir efektyvus.
  2. Mišinys naudoja šilumos ir srovės derinį, kad pagreitintų galvaninę cheminę reakciją ir sunaikintų plaukų folikulą. Šis metodas yra šiek tiek lėtesnis nei termolizė, tačiau yra labai efektyvus ir dažnai naudojamas sudėtingoms vietoms gydyti.
  3. Galvanika buvo pirmoji elektrolizės forma ir šiuo metu nėra atliekama dažnai. Ji naudoja nuolatinę srovę, kad sukeltų cheminę reakciją kūne, kad sunaikintų plaukų folikulą. Galvanikos metodu dirbti užtrunka žymiai ilgiau.

Kaip atliekama elektroepiliacija?

Į natūralią odos angą (plaukų folikulą) įvedamas labai smulkus zondas, nepraduriant odos. Įdėjus zondą, natrio hidroksidas ar elektra tiekiama į plaukelius, kad būtų nutrauktas kraujo folikulo tiekimas ir visam laikui sustabdytas plaukų augimas.

Labai smulkus elektrolizės siūlas įterpiamas į natūralią plaukų folikulo angą šalia plaukų ašies. Tada naudojama greita kompiuterio valdoma srovė, kad būtų sunaikintos plaukų augimo ląstelės, leidžiančios elektrologui išstumti plaukus be jokio pasipriešinimo.

Elektroepiliacija nėštumo metu

Pirmas prioritetas yra užtikrinti motinos ir kūdikio sveikatą, todėl pirmenybė teikiama termolizės elektrolizės metodui, nes kontraindikacijų yra mažiau.

Šis metodas naudoja labai silpną kintamosios srovės (AC) intensyvumą ir nekelia jokios rizikos nei motinai, nei kūdikiui, tačiau nerekomenduotume gydyti nei pilvo, nei krūtų srityse. Dėl šios problemos geriausia yra pasitarti su savo šeimos gydytoju ar terapeutu.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme trys nuolatinio plaukų šalinimo būdus elektroepiliacijos metodais bei elektroepiliacijos procedūrą neščiosioms. Vadovaujantis šiais patarimais, Jūs esate susipažinę su šios procedūros ypatybėmis bei metodais.

Informacija yra parengta vadovaujantis epil.lt medžiaga.