Protezavimas pacientui kuris neturi visai dantų

po protezavimoDantų implantacija pacientui neturiančiam visai dantų suteikia plačias pasirinkimo galimybes protezavimui. Protezavimą ant dantų implantų reikia suskirstyti į dvi pagrindines dalis išimami ir neišimami protezai.

Išimami protezai ant implantų.

Išimami protezai fiksuojami ant implantų yra labai panašūs į klasikinius protezus, skirtumas yra tas jog juos laiko implantai. Tačiau tai yra esminis skirtumas suteikiantis didžiulį privalumą jų naudojimui. Galimi kelių rūšių fiksacijos mechanizmai tarp implanto ir protezo, rutuliniai, sijiniai ir magnetiniai. Patogumą ir komforto lygį apsprendžia dantų implantų kiekis ant kurių šis protezas yra fiksuojamas, kuo daugiau implantų tuo protezas geriau laikosi, tuo patogumas naudojimui yra didesnis. Mažiausias reikalingas implantų kiekis yra du implantai. Norint patogesnio naudojimo rekomenduojama keturi implantai. Išimamų protezų priežiūra yra tokia pati kaip ir klasikinių protezų. Kasdien reikia juos išimti ir išvalyti, taip pat nakčiai jie išimami ir laikomi tirpale. Lyginant su klasikiniais protezais jie ženkliai tvirčiau laikosi, neslydinėja, nekrenta. Galite jaustis laisvai kalbant ar kramtant maistą. Viena iš pagrindinių šio metodo privalumų tai mažesnė dantų protezavimo kaina.

Neišimami protezai ant implantų.

Protezuojant neišimamais dantų protezais ant implantų yra pasiekiamas komforto lygis prilygstantis natūraliems dantims. Tai yra pagrindinis šio metodo privalumas, tačiau reikia paminėti, kad protezavimo kaina yra ženkliai didesnė nei išimamų protezų. Šių protezų priežiūra yra panaši kaip ir natūralių dantų, tai yra valymas dantų šepetėliu du kart per dieną, taip pat rekomenduojama naudoti specializuotą vandens srovės ploviklį „waterpic“ kuris vandens srove išplauna po protezu esančias sritis. Neišimami protezai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų. Patys populiariausi yra metalo keramikos protezai, jie pasižymi tvirtumu ir optimalia kaina. Taip pat yra galimi ir cirkonio keramikos protezai, jie pasižymi ypač aukštu estetikos lygiu ir tvirtumu, tačiau reikia paminėti jog kaina yra ženkliai didesnė. Dantų protezavimui neišimamais protezais yra rekomenduojama naudoti šešis implantus vienam žandikauliui

Daugiau informacijos rasite čia: http://www.dantu-implantai.lt/