Profesionalus burnos chirurgas Lukas Poškevičius – atsakingas požiūris į pacientą

Burnos chirurgasBurnos chirurgija yra viena sudėtingiausių odontologijos sričių. Burnos chirurgas balansuoja tarp odontologo ir chirurgo profesijų. Jeigu turite rimtų problemų su dantimis, burnos chirurgas Lukas Poškevičius Kaune tikrai suteiks Jums pagalbą. Apie Luką Poškevičių pacientų atsiliepimai tik geri.  Burnos chirurgai atlieka su dantimis susijusias chirurgines operacijas. Su dantų chirurgija dažniausiai susijusios tokios operacijos: išdygusių ir neišdygusių dantų rovimas, hemisekcija, pūlinių šalinimas, danties šaknies viršūnės rezekcija, dantų implantacija, žandikaulių cistų šalinimas, minkštųjų burnos audinių darinių pašalinimas, žandikaulių kaulinių išaugų šalinimas, danties vainikėlio prailginimas, kaulo priauginimo procedūros ir dar daug kitų procedūrų. Burnos chirurgijos pradmenys suteikiami dar ankstyvaisiais odontologijos ir stomotologijos studijų metais. Burnos chirurgijos bazines žinias turėtų turėti kiekvienas eilinis odontologas, užsiimantis privačia praktika ar dirbantis valstybinėse klinikose. Kiekvienas odontologas turėtų mokėti atlikti pačias pagrindines su chirurgija susijusias operacijas. Pačios paprasčiausios burnos chirurgijos operacijos galėtų būti tokios: protinio danties rovimas, pūlinio šalinimas ir dar keletas kitų. Tačiau jeigu odontologas nepasitiki savo žiniomis ir gebėjimais, geriau sudėtingesnes operacijas palikti burnos chirurgui, kuris savo darbą atliks kruopščiai, be komplikacijų ir blogų pasėkmių. Ieškant patikimo burnos chirurgo tikrai galima pasikliauti gydytoju Luku Poškevičium. Tai tikrai patikimas ir gerai žinomas burnos chirurgas Kaune. Odontologas Lukas Poškevičius yra odontologijos klinikos dantu-implantai.lt burnos chirurgas. Šio gydytojo specializacija yra ne tik chirurgija, bet ir implantologija, kaulo rekonstrukcijos operacijos. Gydytojo Luko Poškevičiaus interesai neapsiriboja tik implantologija ir burnos chirurgija. Jis vykdo ir aktyvią mokslinę veiklą, nuolatos ieško naujovių, analizuoja, tobulinasi, pritaiko naujausias teorines žinias praktikoje, dalinasi žiniomis su būsimaisiais kolegomis. Gydytojas Lukas Poškevičius orientuojasi į profesionalias, aukščiausios kokybės paslaugas.

Profesionalus ir patikimas burnos chirurgas Kaune L. Poškevičius atlieka šias procedūras ir operacijas: dantų implantacija, sinuso pakėlimo operacijos, reguliuojamos kaulo augmentacijos, kaulo bloko persodinimai, žandikaulio alveolinės keteros distrakcinė osteogenezė, protinių dantų rovimas, lūpos pasaitėlio ir burnos prieangio plastika, šaknies viršūnės rezekcija, egzostozų šalinimas.

Burnos chirurgo specialybė yra labai atsakinga ir reikalaujanti puikaus pasirengimo, žinių, praktikos, atsakomybės, kruopštumo. Burnos operacijos primena tas, kurios vyksta ligoninėse. Burnos operacijos taip pat atliekamos laikantis visų sterilumo ir saugumo reikalavimų. Atliekant burnos, žandikaulio, dantų operacijas taikoma vietinė, dalinė arba bendra nejautra, dar kitaip vadinama narkoze, todėl kad ir kokia operacija bus atlikta, Jūs nieko nejusite. Pooperacinio laikotarpio metu galimi nepatogumai, gali būti jaučiamas skausmas, patinimas ar tempimas. Gali tekti kurį laiką vartoti nuskausminamuosius, priešuždegiminius vaistus ir net keletą dienų ar savaitę pabūti namuose, tačiau geras burnos chirurgas tikrai pasistengs, kad pooperacinis laikotarpis praeitų kuo lengviau, greičiau ir sklandžiau. Burnos chirurgija yra tikrai perspektyvi sritis. Juk problemų su dantimis turi daugelis žmonių. Odontologų yra apstu, o burnos chirurgų – vos vienas kitas, todėl tapę burnos chirurgais darbo visada turėsite, o ir ne paslaptis, kad burnos ir dantų priežiūra kainuoja nemažai. Burnos chirurgo darbas tiks stropiam, atsakingam žmogui, norinčiam nenuobodaus, perspektyvaus darbo su nuolatinėmis tobulėjimo galimybėmis.