Praradau visus dantis. Ką daryti?

Sveika ir graži šypsena suteikia žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad nieko keisto kad praradus dalį arba net visus dantis dažniausiai skubama paieškoti metodų, kurie gali padėti vėl šypsotis plačiai, gražiai bei nuoširdžiai.

Garliavos odontologijos centras siūlo labai platų paslaugų pasirinkimą, kuris suteikia galimybę išspręsti beveik bet kokias dantų problemas. Ir nors kai kuriems atrodo, kad visų dantų protezavimas yra brangi, o gal net ir neįmanoma – kiekvienos klinikos specialistas gali tai paneigti ir padėti Jums vėl šypsotis plačiai, gražiai bei nuoširdžiai.

Visų dantų atkūrimasSvarbiausia – nelaukti

Blogiausia, ką daro žmonės, tai laukimas. Jie galvoja, kad gyvenimas praradus nuosavus dantis nebus labai sudėtingas. Tačiau pamatoma, kad pirmiausia yra susiduriama su socialinėmis problemomis, kadangi paprasčiausiai nesinori bendrauti, o paskui atsiranda ir fizinės ligos, kurios veda link dar blogesnės savijautos. Daugeliui žmonių atrodo, kad nuolatinis košių valgymas nėra problema. Tačiau yra. Pirmiausia – nedirba žandikaulis, tad dėl to dažniausiai greitai pradeda irti kaulas dėl kurio veidas atrodo apkritęs.

Taip pat gana greitai pradeda trūkti vitaminų, kadangi ne visada paprasta gauti taip žmogaus organizmui reikalingas medžiagas su riboto kiekio maistu. Galiausiai, jeigu yra likę bent keli dantys – jie irgi pradeda gesti, kadangi „nedirba“ arba dirba per daug intensyviai, kadangi turi atlikti ir tų dantų, kurių nebėra, funkcijas.

Kuo ilgiau bus laukiama – tuo blogiau, kadangi susigadinsite sveikatą, o vėliau vis tiek tenka kreiptis į specialistus, kad jie padėtų labiausiai Jums tinkamu metodu – atkurti dantis.

Dantų protezavimo paslauga

Apie dantų protezavimą labai ilgai buvo daug nuomonių, jis dažniausiai buvo siejamas su vyresnio amžiaus asmenimis. Tačiau atsirado daug pokyčių odontologijos sferoje, kurie šiuo metu stebina net ir pačius išrankiausius.

Dantų protezavimas leidžia džiaugtis ne tik natūralios išvaizdos dantimis, tačiau taip pat ir tokiais, kurie savo funkcionalumu taip pat atitinka ir net pranoksta daugelio poreikius. Dantų protezai gali būti fiksuojami ir tokie dažniausiai yra pasirenkami. Taigi, pamirškite apie dantis kurie yra laikomi stiklinėse nakties metu, kadangi tokie tipai ne tik kad nebėra populiarūs, tačiau ir nebesirenkami apskritai. Šiuo metu protezavimo galimybės labai plačios, tad su jomis detaliau verta susipažinti.

Dantų implantavimo galimybė

Jeigu dantų protezavimas Jums neatrodo tinkamas vien dėl to, kad patys dantys neatrodo kaip tikri – tokiu atveju siūlome pagalvoti apie implantavimą, kurio galimybės yra kur kas didesnės. Nors ir protezai atrodo gerai, tačiau implantai savo natūralumu dažniausiai atima žadą. Paprasčiausiai jie atrodo taip gerai, kad niekas nežinos, jog Jūsų burnos ertmėje yra dirbtiniai dantys. Jie ne tik estetiškai bus patrauklūs, tačiau ir funkcionalumo prasme – tarnaus visą gyvenimą. Svarbiausia, kad tokiems dantims nereikia jokios ypatingos priežiūros. Ji turi būti, tačiau minimali, tokia, kokia reikalinga ir tikriems dantukams. Pamirškite, kad kažkada teko juos implantuoti, kadangi dantų galimybės – dažniausiai pranoksta poreikius. O tai visada džiugina.

Kiekvienas renkasi pats – kokia šypsena jį puošia. Tačiau kai galimybės yra tokios plačios, tokios atviros ir tuo pačiu prieinamos kiekvienam – ar tikrai verta gyventi be dantų, kurie sukelia ne tik kramtymo problemas, tačiau ir kalbėjimo diskomfortą? Juk plačios galimybės ir įrodo, kad šiais laikais viskas yra įmanoma. O ar Jums tai tinka?

Mus rasite:

Odontologijos klinika „GOC”
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: info@goc.lt