Plaukų šalinimas greitai, be skausmo ir efektyviai: ką gali lazeris?

Plaukų šalinimas lazeriu dermatologijos klinikojeŠiandieniniame pasaulyje viskas turi būti atlikta kuo greičiau. Per dieną dirbame šimtus darbų: vos atsikėlę stengiamės „pabudinti“ iš miego ne tik save, bet ir savo vaikus, pavedžioti šunį, pasirūpinti automobiliu, lekiame į susitikimus, prekybos centrus, gaminame vakarienę, tvarkome namus, užsiimame mėgstama veikla po darbo… Visur norime atrodyti gražūs ir pasitikintys savimi, todėl privalome nuolat rūpintis, kad tam tikros mūsų kūno dalys būtų švariai nuskustos ar nuo jų kitaip pašalintas nereikalingas plaukuotumas. Ir visa tai turi būti padaryta GREITAI. Štai dėl ko plaukų šalinimas lazeriu tampa neatskiriama ne tik moterų, bet ir vyrų gyvenimo dalimi. Skusti ar vašku šalinti plaukus paprasčiausiai nėra laiko!

Skustuvas padeda atsikratyti nepageidaujamų plaukų vos per kelias minutes, bet skubant nepavyksta išvengti skausmo – vienas žvilgsnis ne ten, vienas per staigus judesys, ir aštrus skausmas perveria smakrą ar kitą jautrią kūno vietą, kurioje odos sluoksnis labai plonas (pavyzdžiui, prie kulkšnies). Gal ir atrodo keista, bet plaukų šalinimas lazeriu sukelia mažiau skausmo nei menkas įsipjovimas skutantis – šios procedūros metu naudojamas nuskausminamasis kremas, o pat lazeris skleidžia pulsuojančią šilumą, kuri daugeliui pacientų yra maloni.

Plaukų šalinimas lazeriu nėra invazinė (chirurginė) procedūra, tad jūsų odos niekas nepjaustys, ir po jos neliks randų. Vadinasi, nepageidaujamus plaukelius pašalinsite ne tik greitai, bet ir BE SKAUSMO (teisingiau būtų sakyti, kad tai padarys dermatologas, o ne jūs – jums nieko daryti nereikės!). Tiems, kuriuos vargina alerginiai spuogeliai, atsirandantys po odos skutimo, ar odos paraudimas pasinaudojus vašku arba depiliaciniu kremu, plaukų šalinimas lazeriu patiks ir tuo, kad nesukels ilgalaikio šalutinio poveikio.

Kuo plaukų naikinimas lazeriu yra pranašesnis už kitus plaukelių šalinimo būdus? Tuo, kad jis yra ypatingai EFEKTYVUS. Pasinaudoti plaukų šalinimo lazeriu procedūra dermatologo kabinete jums reikės ne dažniau nei du kartus per metus praėjus vos vieną procedūrų kursą (kai kuriems pacientams po tokio kurso plaukeliai neatauga netgi metus ar ilgiau). Efektyvumą užtikrina tai, kad lazeris, kitaip nei įprastos plaukų šalinimo priemonės, pašalina ne patį plaukelį, o plauko svogūnėlį, iš kurio jis išdygsta. Lazeris pasiekia net giliausius odos sluoksnius, todėl nuo jo „nepasislepia“ nei vienas plauko svogūnėlis. Po plaukų šalinimo lazeriu oda tampa švelni, glotni, maloni liesti, ji atrodo labai „švari“.

Žinoma, iš karto po procedūros oda gali nežymiai parausti ar patinti, tad nepatartina iš karto po jos bėgti į vakarėlį ar darbo pokalbį. Dermatologas jums lieps kurį laiką vengti tiesioginių saulės spindulių ir garų, tad paplūdimį ar pirtį kuriam laikui teks pamiršti. Kaip ir pamiršti kelis kartus per savaitę jus kankinusią mintį, kad jums „vėl laikas skustis“.