Ar yra patikimų odontologijos klinikų Šiauliuose?

Šiauliai – ketvirtas pagal dydį Lietuvos miestas, kuriame prekių bei paslaugų įvairovė yra pakankamai didelė. Pavyzdžiui, tikrai yra ne viena odontologijos klinika Šiauliuose. Jei neturite „tos vienintelės”, kurioje nuolat lankotės, galite pasimesti ir nebežinoti, kur kreiptis. Arba, dar blogiau, galite pradėti abejoti atliekamų paslaugų kokybe ir į jūsų galvą pradės lįsti įkyri mintis, kad patikima odontologijos klinika Šiauliuose apskritai neegzistuoja. Visgi mes su tuo nesutinkame ir norime jus patikinti, kad Šiauliuose tikrai yra patikimų odontologijos klinikų, kurių paslaugomis liksite patenkintas.
Bet pirmiausia panagrinėkime priežastis, kurios lemia, kad apkritai kyla mintis, jog patikimų odontologijos klinikų nėra. Ar tik ne kitų žmonių atsiliepimai tai lemia? Juk internete dažnai galima rasti atsiliepimų apie įvairaus pobūdžio paslaugas. Vieni atsiliepimai būna teigiami, kiti neigiami. Ir tai normalu. Juk, jei visi atsiliepimai būtų vien teigiami, kiltų įtarimas, kad „kažkas čia negerai”, nemanote? Nebūna nei idealių žmonių, nei idealių įmonių. Galų gale, juk visų įgeidžiams neįtiksi.
Bet nepamirškite, kad neverta per daug pasitikėti bet kokio pobūdžio atsiliepimais. Pavyzdžiui, neigiami atsiliepimai ne visada yra teisingi – kartais žmonės yra linkę iš musės padaryti dramblį. Gal kam nors nepatiko odontologo bendravimo maniera, todėl nusprendė jį apjuodinti ir sukritikavo jo atliekamų paslaugų kokybę. Gal kas nors už gydymą sumokėjo daugiau nei tikėjosi, todėl ėmė plūstis keiksmais į kairę ir į dešinę. Gal kam nors dantų higiena sukėlė skausmą, todėl nusprendė, kad procedūra buvo atlikta netinkamai (bet pamiršo, kad pats dantų beveik neprižiūrėjo ir pas odontologą nesilankė metų metus).
Be to, ne visi atsiliepimai yra tik neigiami arba tik teigiami. Juk gali būti, kad žmogus liko labai patenkintas dantų protezavimu, bet mano, kad procedūrų kainos yra per aukštos. Galbūt kam nors patinka tai, kad odontologijos klinika Šiauliuose yra patogioje vietoje, bet erzina tai, kad paslaugų pasirinkimas nėra pakankamai platus. Gal kam nors odontologijos klinika Šiauliuose yra patraukli dėl to, jog joje dirba profesionalus implantologas, bet nepatinka tai, kad joje nėra ortodonto. Verta prisiminti seną gerą priežodį „kiek žmonių, tiek nuomonių” ir, prieš imantis pernelyg teisti ar girti tam tikrą įstaigą, pačiam išbandyti paslaugas, o ne vadovautis svetima galva.
Todėl bet koks žmogus, teigiantis, kad kiekviena odontologijos klinika Šiauliuose yra nepatikima, atrodo kiek įtartinai. Negi jis (ar ji) tikrai išbandė visų klinikų paslaugas? Abejojame. Kartais geriau nebūti pernelyg kritišku ir išsivaduoti nuo išankstinio nusistatymo. Nuoširdžiai linkime, kad pasirinkta odontologijos klinika Šiauliuose liktumėte patenkintas ir nebereikėtų blaškytis bei vargti ieškant kitos.