Padovanokite plastikos chirurgo pagalbą

KonsultacijaArtėjant šventėms, sukame galvas, ką padovanoti savo draugui, mamai, artimam giminaičiui ar kolegai. Žinoma, smagiausia būtų padovanoti laimės namams, meilės ir darnos šeimai, grožio kūnui ir sielai bei sveikatos. Gera žinia ta, kad savo artimajam padovanoti grožio ir sveikatos tikrai įmanoma! Ir tai padaryti galima ne tik gražiais žodžiais kalėdiniame atviruke, bet ir darbais. Jeigu ne savo, tai plastikos chirurgų darbais.

Procedūros grožiui

Plastikos chirurgai gali padovanoti kalėdinį stebuklą jūsų mamai ar kitai mylimai moteriai. Jie gali padėti susigrąžinti jaunystę veido ir rankų odos atjauninimo procedūromis, pakoreguoti (padidinti, sumažinti, papilninti) krūtinę, sėdmenis, pilvą ar bet kurią kitą kūno vietą, atlikti plastinę nosies operaciją, išryškinti skruostikaulius, pašalinti maišelius po akimis, nepageidaujamas strazdanas, apgamus ar randus. Net labiausiai pavargusią moterį plastikos chirurgas vėl gali paversti jaunatviškai atrodančiu, pailsėjusiu ir švytinčiu žmogumi.

Ne tik moterys, bet ir vyrai turi kūno vietų, kurias jie norėtų pakoreguoti. Kai kurie trokšta atsikratyti pagurklio, kiti – „moteriškų krūtų“, tretiems norėtųsi pašalinti nereikalingus riebalus ar atlikti prakaito liaukų operaciją, kai prakaituojama daugiau negu reikėtų. Plastikos chirurgai grožio klinikose atliekamų operacijų metu gali padėti pašalinti visas šias problemas.

Jeigu manote, kad jūsų mylimas žmogus turi gražių bruožų, kuriuos verta paryškinti (pavyzdžiui, pakelti antakius ar lūpų kampučius), plastikos chirurgai jiems tikrai pagelbės. Jie padės atsikratyti juoko ir senatvinių raukšlių, pakoreguos atlėpusias ausis, pašalins įaugusius kojų nagus, paputlins lūpas ir atliks daugybę kitų procedūrų bei operacijų, apie kurias jūsų artimieji svajoja jau daugelį metų.

Procedūros sveikatai

Plastikos chirurgai atlieka stebuklus ne tik kurdami žmogaus grožį, bet ir atstatydami anksčiau turėtą jo sveikatą ar ją pagerindami. Normaliai kvėpuoti neleidžianti ir knarkimą skatinanti nosies struktūra, riešo skausmai, „užtrigusio“ nykščio sindromas, dėl „užkritusių“ antakių pablogėjęs matomumas, iškrypę pėdų kaulai – tai rimti sveikatos sutrikimai, kuriuos grožio klinikos specialistai gali pašalinti visam laikui.

Viena iš plastikos chirurgų atliekamų procedūrų, ypatingai palengvinančių žmogaus gyvenimą ir pagerinančių jo sveikatą – skrandžio mažinimo operacija, kuri ilgainiui ne tik padeda žmogui tapti sveikesniam, bet neabejotinai pagražina jo figūrą, padidina psichologinį komfortą ir pasitikėjimą savimi ir net pagerina gyvenimo kokybę! Juk kiekvienas esame girdėję istorijų apie tai, kaip ilgą laiką antsvorio turėjęs žmogus po šios operacijos pasikeitė šimtu procentų.

Manote, kad ir jūsų mylimam žmogui praverstų pokyčiai? Dovanokite jiems juos! Grožio klinikos siūlo gausybę šventinių nuolaidų ir dovanų kuponų, kurie pradžiugins jūsų artimųjų kūną ir sielą. Joks elektroninis prietaisas ar kosmetinė priemonė žmogui nesuteiks tiek džiaugsmo, kiek jo gali suteikti profesionali plastikos chirurgų pagalba.