Odontologo kvalifikacijos svarba dantų implantavimui

Dantų implantavimas – pats pažangiausias dantų atkūrimo būdas. Ir tai nėra reklaminis triukas. Visi odontologai vieningai sutaria: jei jums trūksta vieno, kelių, daugumos ar visų dantų, geriausias būdas juos sugrąžinti – dantų implantai. Jie tvirti, puikiai suderinami su žmogaus organizmu, patikimi, ilgalaikiai. Dantų implantai taip puikiai imituoja danties šaknį, kad pasibaigus gydymui jūs nebegalėsite atskirti, kuris dantis yra „tikras“, o kuris – „dirbtinis“.

Implantavime svarbiausia kokybė

Jei jūs, kaip ir dauguma kitų pacientų, pageidaujate, kad jums būtų įstatytas danties implantas (ar dantų implantai), pirmiausia susiraskite patikimą odontologą. Juk jūs pageidaujate aukščiausios kokybės, tiesa? Tikitės, kad procedūra bus atlikta tinkamai? Kad nebus jokių komplikacijų? Viliatės, kad dantų implantas tarnaus keliasdešimt metų? Tik kvalifikuotas odontologas padės įgyventi visus šiuos jūsų lūkesčius.

Žinoma, atlikti nesudėtingą danties implantavimą gali dauguma odontologų. Jei jums trūksta danties ar kelių dantų, gali būti, kad jūsų odontologas pasisiūlys pats šią problemą išspręsti. Bet prieš sutikdami, pirmiausia išsiaiškinkite, ar jūsų odontologo turima kvalifikacija yra pakankama norint tinkamai atlikti šią procedūrą. Manote, kad be reikalo gąsdiname? Tikrai ne. Paaiškinsime, kodėl laikomės tokio požiūrio.

Implantuoti dantį – tai ne pašalinti nedidelį kariesą nuo danties ar nuvalyti dantų akmenis. Procedūra yra kur kas sudėtingesnė. Juk dantų implantavimas – tai nedidelė operacija. Smulkmenų neminėsime, bet trumpai tariant, viskas vyksta taip: pirmiausia prapjaunamos dantenos, tada į kaulą įsriegiami implantai, galiausiai dantenos grąžinamos į buvusią padėtį ir susiuvamos. Tam, kad implantas prigytų, reikia, kad operacija praeitų sėkmingai.

Gali būti reikalingos kaulo priauginimo procedūros

Be to, pakankamai dažnai vien implantacijos neužtenka – prieš pradedant implantacvimą reikia paruošti žandikaulio kaulą (jei jo būklė nėra tinkama implantacijai). Tokiu atveju gali prireikti sinuso dugno pakėlimo operacijos, kaulo bloko priauginimo, žandikaulio keteros pastorinimo ar paaukštinimo (arba kitų procedūrų, apie kurias jus informuos jūsų odontologas). Negi tikrai manote, kad eilinis odontologas gali tinkamai atlikti šias operacijas? Kam rizikuoti? Geriau iš karto rinktis odontologą, kurio kvalifikacija, žiniomis ir patirtimi galite net neabejoti. Juk sveikata – didžiausias turtas, tad branginkite ir rūpinkitės ja.