Nudegimas saulėje yra dažna odos problema yra dėl pernelyg didelio saulės šviesos ar ultravioletinių spindulių poveikio. Nors mažiau poveikis gali sukelti odos rauginimo, ilgalaikis poveikis gali sukelti odos nudegimus. Tai gali sukelti didžiulę žalą jūsų odai, o tai gali užtrukti šiek tiek laiko atsigauti. Dažniausiai pasitaikantys simptomai nudegimo paraudusios odos ir pūslių ant odos. Jei jūsų oda yra labai jautri, ne tik karštą vasarą, bet jums gali būti daromas poveikis dėl saulės spindulių, net jei oras yra ne taip karšta. Jūs taip pat galite jausti skausmą, sunkaus nudegimo. Be to, pykinimas ar vėmimas, alpimas, sunkios pūslių, karščiavimas ir nuovargis, kai kurie simptomai. Taigi, ką jūs darote? Kaip gydyti deginimasis? Čia rasite atsakymus į šiuos klausimus.

Gydymas namų sąlygomis.
Štai keletas būdų, kaip gydyti deginimasis. Stenkitės naudoti šias lėšas kuo greičiau gauti pagalbą greičiau. Atsiminkite, kad nežinojimas gali sukelti rimtesnių problemų. Nors galite pasirinkti šių fondų, kaip pirmasis žingsnis siekiant gauti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių arba ultravioletinės šviesos šaltinio.
Pradėti aušinimo vonią. Sugerti save į šaltą vandenį, o ir atsipalaiduoti. Nenaudokite muilo ar kūno gelis. Avižiniai dribsniai vonia yra veiksminga gydyti sunkių nudegimų. Užpildykite vonia su šaltu vandeniu ir pridėti 3 – 4 puodeliai avižinių į jį. Dabar, padėti sau šio atsipalaiduoti tirpalui 30 minučių. Taip pat galite pridėti rožių žiedlapių į vonią.
Kita vertus, taikyti šaltą kompresą. Šaltas kompresas yra ypač naudinga, kai jūs kempingas. Jūs galite tiesiog wrap šaltu vandeniu suvilgytą rankšluostį paveiktoje zonoje. Ledo kubeliai yra geriausia.
Pienas yra puikus ingredientas. Atminkite, kad jums reikia nuraminti odą, paveikta saulės nudegimo, ledo pienu. Taikyti ją kruopščiai su vatos tamponu ant pažeistos odos ir leiskite pastovėti 20 minučių prieš plaunant šaltu vandeniu
Naudokite šaltus arbatos maišelius yra puiki idėja, kad gydyti sunburned akių vokai ir lūpos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai padėti šaltame vandenyje arbatos maišelius ir padėkite ant paveiktoje zonoje 15 – 20 minučių. Taip pat galite turėti stiprią arbatą ilgą laiką vandenyje ir tada atšaldomas jį padaryti, kad ledas šaltas. Dip rankšluostį ir naudoti ją naudoti dideliuose plotuose
Naudokite agurkai yra vienas iš geriausių. Galite kreiptis agurkų skiltelėmis raugintos odos ir palikti tam tikrą laiką. Smulkiai tarkuotos agurkai, kuris yra lengvai taikomas didelio odos ploto yra geriausias gydymas saulės nudegimo.
Pomidorų padaže per užkrėstą teritoriją naudojimas gali suteikti jums atleidimą nuo odos lupimasis. Galite pomidorų tyrės ir storu sluoksniu per užkrėstą teritoriją. Nuplaukite po šaltu vandeniu 30 minučių.
Aloe Vera želė yra vienas iš geriausių sprendimų gydant nudegimo. Naudokite keletą kartų per dieną, raminantis ir gaivus odą.
Šios procedūros turi duoti jums palengvėjimą. Taip pat galite naudoti apsaugos nuo saulės drabužius, skėčiai, losjoną nuo saulės apsaugoti odą nuo saulės nudegimo. Atsižvelgiant tinkamas atsargumo priemones ir gerti daug vandens išlaikyti odos hidratacija yra naudinga siekiant užkirsti kelią saulės nudegimo.