Reakcija į įkandimo ar vabzdžių įkandimams yra kintama ir priklauso nuo daugelio veiksnių. Dauguma į įkandimų sukelti skausmą, patinimą, paraudimą ir niežulį paveiktoje zonoje.Oda gali turėti įtakos ir užkrėstas, sukandimas plotas subraižytas. Šios lokalizuotos infekcijos, jei nėra tinkamai gydoma, gali tapti rimta ir sukelti būklę, žinomą kaip celiulito.

Jūs ne nedelsiant srityje įkandimo gali pasireikšti sunkių reakcijų, jei esate alergiškas įkandimo ar Stingas. Tai vadinama anafilaksija. Sunkių reakcijų požymiai yra dilgėlinė, pasunkėjęs kvėpavimas, pasunkėjęs kvėpavimas, sąmonės netekimo ir netgi mirtį per 30 minučių.

Sting, kalbos gali sukelti patinimas, gerklės ir mirtį dėl kvėpavimo takų obstrukcijos.

Įgėlimai iš didelio Hornets arba dauginės (šimtai ar tūkstančiai) bičių įgėlimo retais atvejais gali sukelti raumenų irimą ir inkstų nepakankamumas.

Gaisro skruzdžių įkandimų paprastai gamina lizdinės plokštelės ar spuogas, kaip skausmas, kuris yra labai niežti ir skausmingas.

Kada kreiptis medicininės pagalbos

Jei pradėsite patirti simptomus, kad yra ne tik įkandimo ar Sting (ir jūs neturite sunkių reakcijų istoriją) vietoje, pasitarkite su gydytoju. Šie simptomai sisteminiai simptomai paveikti visą kūną) gali eiti į mirtiną anafilaksinį šoką.

Aviliai yra labiausiai paplitę sisteminiai simptomai. Jie atrodo kaip netolygiai iškėlė raudoną pastebėtas ant odos sritis ir stiprus niežėjimas. Jei išbėrimas yra tik simptomas nekilnojamojo sistemos, jie dažnai gydomi namie su antihistamininiais preparatais.

Jei įkandimo yra užsikrėtę (paraudimas ar be pūliai, šiluma, karščiavimas, arba raudona juostele, kuri tęsiasi link kūno), kreipkitės į gydytoją.

Jei jūs nežinote, ką jums įkando, svarbu toliau laikytis glaudžiai būti tikri, nėra užkrėstas plotas. Paskambinkite savo gydytojui, jei turite atvirą žaizdą, kad gali pasiūlyti nuodingas voras „BITE.

Žmonės, kurie turi sunkių reakcijų istoriją reikia kreiptis į artimiausią ligoninę, po įkandimo ar Sting, jei jie pasireiškė simptomai, skubios pagalbos skyrių. Tie, kurie neturi sunkių reakcijų, reikia kreiptis į skubios pagalbos skyrių, jei jie turi bet kurią iš šių simptomų:
Dusulys

Spaudimo jausmas krūtinėje ar skausmas

Jausmas uždarykite gerklę ar sunkiai kalbate ar rijimą

Silpnumas

Infekcija (Jei žaizda atrodo užsikrėtę, ir jūs negalite pasiekti savo gydytojui, paprašykite pagalbos ligoninėje.)