Kokias sveikatos procedūras rekomenduojama pasidaryti prieš vestuves?

Prieš vestuves yra labai svarbu pasiruošti ne tik psichologiškai, bet ir fiziškai. Rekomenduojamos tam tikros sveikatos procedūros, kurios padeda jaustis geriau ir pasiruošti šventei. Taigi svarbu, kad nuotaka pasirūpintų ne tik vestuviniais tortais, suknele, šukuosena, makiažu bet ir odos, kūno būkle.

odos procedūrosOdos procedūros

Odos procedūros yra populiarios prieš vestuves, nes jos padeda atsikratyti sausos, pleiskanotos odos ir užtikrinti sklandų makiažo užtepinimą. Rekomenduojama apsilankyti kosmetologo kabinete ir pasirinkti tinkamą procedūrą, priklausomai nuo odos tipo. Dažniausiai rekomenduojamos procedūros apima odos šveitimą, drėkinimą ir kitus priežiūros veiksmus.

Masažai

Masažai padeda sumažinti stresą, gerina kraujotaką ir padeda atsipalaiduoti. Rekomenduojama prieš vestuves pasirinkti atpalaiduojantį masažą, kad galėtumėte atsikratyti nervinio įtampų ir jaustis atsigavęs.

Pėdų procedūros

Daugelis žmonių yra linkę ignoruoti savo kojų priežiūrą, tačiau prieš vestuves svarbu pasiruošti ir šiai svarbiai daliai savo kūno. Rekomenduojama prieš vestuves apsilankyti pedikiūro kabinete, kad būtų pašalintos sausos ir negyvos odos dalelės, bei kiti trukūmai, taip pat gali būti atliekamas nagų lakavimas.

Dantų balinimas

Dantų balinimas padeda pasiekti baltesnę ir ryškesnę šypsena, kas yra svarbu vestuvių dieną. Rekomenduojama apsilankyti pas dantų higienistą ir pasirinkti geriausią dantų balinimo procedūrą, atsižvelgiant į individualius poreikius.

Kūno kvepavimo procedūros

Kūno kvepavimas taip pat gali būti svarbus prieš vestuves. Rekomenduojama apsilankyti pas specialistą ir pasirinkti tinkamą kūno kvepavimo procedūrą, kuri padės atsikratyti nepageidaujamo kvapo, o pasirenkant teisingai, tai gali būti gerų kvepalų gaminių toms, kurios vengia stiprių kvepalų.

Sportas

Sportas yra svarbus ne tik prieš vestuves, bet ir visą laiką. Jis padeda jaustis geriau bei žvaliau.

Kaip svarbu išsimiegoti prieš vestuves?

Išsimiegoti prieš vestuves yra ypač svarbu, kadangi tai padeda ne tik pasiruošti fiziškai, bet ir psichologiškai svarbiai dienai. Vestuvės yra ilga diena ir reikalauja daug energijos, todėl svarbu pasiruošti gerai, kad galėtumėte jaustis energingi ir sveiki.

Pirmiausia, reikia suprasti, kad miego trūkumas turi įtakos kūno ir smegenų veiklai. Jei pernelyg daug miego trūksta, tai gali sukelti daugybę problemų, įskaitant blogą nuotaiką, sumišimą, sumažėjusią koncentraciją ir netgi psichologinius sutrikimus. Dėl to, svarbu pasiruošti vestuvėms pailsėjus ir išsimiegoti, kad galėtumėte gerai pasiruošti dideliam renginiui.

Kai žmogus gerai išsimiega, kūnas gauna reikiamą poilsį, o smegenys atsigauna ir gali veikti geriau. Kūnas tampa atsipalaidavęs ir pasiruošęs fiziškam aktyvumui, o smegenys yra pasiruošęs priimti ir apdoroti daugybę informacijos. Pailsėjęs ir atsipalaidavęs kūnas padeda suvaldyti stresą ir nervų įtampą, kurių gali atsirasti prieš iškilmingą šventę.

6 mėnesiai iki vestuvių

Jei norite, kad veidas atrodytų gaivus ir jaunas, su sveika veido oda, tuomet turėtumėte atlikti pilingą su retinoidais. Šie komponentai gali padaryti veido odą elastingesnę, tonizuoti, pašalinti raukšles, amžiaus dėmes ir spuogus.

Šią procedūrą reikėtų atlikti likus 5-6 mėnesiams iki vestuvių, nes ji turi šalutinį poveikį: sudirgimą, lupimąsi, odos paraudimą. Jie visiškai išnyks per 2-3 savaites, o oda ilgai atrodys graži ir gaivi.

3 mėnesiai iki vestuvių

Jei turite randų, randų ar raukšlių ant veido, tuomet prieš vestuves galite atlikti veido atnaujinimą, kad juos pašalintumėte. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti likus 2-3 mėnesiams iki šventės. Jo esmė – odos „poliravimas“ specialiu antgaliu, kuris pašalina viršutinį dermos sluoksnį, sukeldamas atjauninimo procesus gana giliuose odos sluoksniuose.

1 mėnuo iki vestuvių

Antakių tatužas arba microblading – grožio procedūra, kuri pravers kiekvienai nuotakai, nes sukuria išraiškingų antakių efektą. Tai reikėtų padaryti iš anksto prieš vestuves, nes, kaip ir su kitomis tatuiruotėmis, atsiranda odos dirginimas ir paraudimas. Šios reakcijos išnyksta per savaitę. Be to, iš karto po microblading antakiai atrodo per šviesūs. Kad jie atrodytų natūraliau, reikia palaukti apie 2 savaites.

Anticeliulitinis masažas, pilingas ir įvyniojimas – neatsiejama kosmetinių procedūrų sąrašo dalis, skirta norintiems sumažinti savo kūno kelis centimetrus. Norint, kad ideali nuotakos figūra būtų pasiruošusi šventei, būtina baigti visą kursą, kuris trunka apie mėnesį.

Dažyti plaukus galite likus 2-3 savaitėms iki vestuvių. Jei atspalvis jums nepatinka, tuomet turėsite laiko viską sutvarkyti. Tačiau neeksperimentuokite, rinkitės dažus, kurie buvo išbandyti ant jūsų plaukų.

Šaltinis: santuoka.lt