Kokias gyvūnų ligas gydo veterinarijos kinika

Mylintys savo šunis turi ne tik su jais kasdien žaisti, tačiau taip pat ir skirti dėmesio bei laiko jų sveikatai, kadangi tik tokiu atveju galima užkirsti kelią labai rimtoms ligoms, kurias ne visada yra paprasta išgydyti. Apskritai šiuo metu veterinarijos klinikos yra labai toli pažengusios į priekį, tad gali suteikti visokeriopą pagalbą, kuri leis jūsų šuniui visada jaustis gerai. Tik svarbiausia nuolat skirti dėmesio šuns sveikatos patikrai, kad liga būtų rasta.

Snauceris vet klinikaVeterinarijos klinika yra ta vieta, kur visada gausite profesionalų pagalbą ir patarimus. Nebandykite ligų gydyti namuose, kadangi taip galima šuniui sukelti dar daugiau sveikatos problemų. Kompetetingus vet. gydytojus turinti veterinarijos klinika Kaune „Siaurio Šnauceris“, kurie pasirūpins Jūsų šuniuku.

Erkių pernešamos ligos

Labai dažnai šunims tenka kovoti su ligomis ir tuo pačiu už savo gyvybę dėl to, kad ligas atneša erkės. Jos platina ne tik babaziozę, tačiau ir daugelį kitų rimtų ligų, kurios ne tik gali sugadinti šuns sveikatą, tačiau net ir būti mirties priežastis.

Labai svarbu, kad gyvūnas nuolat dėvėtų apsauginį antkaklį arba vaistus nuo erkių, kurie suteikia jam daugiau saugumo ir tuo pačiu ramybės šeimininkui.

Kailio ir odos problemos

Žinoma, natūralu, kad su odos bei kailio problemomis susiduria ne tik lauke gyvenantys šunys. Kambariai taip pat gali užsikrėsti parazitais vien tik po trumpo kontakto su kitu lauke esančiu gyvūnu. Svarbiausia yra tokius kontaktus kuo labiau mažinti ir kai matote, kad gyvūno kailis arba oda pakito, augintinis kasosi ir panašiai – tokiu atveju reikia kuo skubiau kreiptis į veterinarus, kurie gali padėti tą ligą nugalėti.

Virškinimo ligos

Netinkamas maistas gali Jūsų šuniui sukelti ir virškinimo ligas. Jos yra kur kas dažnesnės nei galima pagalvoti. Labai dažnai nutinka taip, kad šunims virškinimo ligos pasireiškia tada, kai šeimininkai jį pamaitina naminiu maistu. Nuo to šuo gali net apsinuodyti, tad ne veltui jiems reikia duoti tą maistą, kuris yra kurtas būtent jiems. Galiausiai, rinktis premium kokybės maistą, kadangi jame yra visos reikalingos medžiagos ir tuo pačiu komponentai atitinka šuns poreikius.

Auglių problemos

Deja, šunys, kaip ir daugelis kitų žinduolių, labai dažnai serga ir augliais, tiksliau, augliai sukelia įvairias ligas, dažniausiai – vėžį. Žinoma, tai yra labai baisi liga ir kova su ja – ne visada sėkminga. Štai todėl reikia reguliariai lankytis pas specialistus patikrai. Tai dažniausiai padeda kur kas paprasčiau pamatyti sveikatos problemas. Dar tada, kol jos yra labai mažos ir dažniausiai labai greitai išsprendžiamos.

Svarbiausia yra nuolat lankytis patikroms, kurios dažniausiai yra atliekamos pagal sudarytą planą skirtą būtent šunims.

Dantys ir nagai

Galiausiai, reikia skirti dėmesio ir šuns dantims bei nagams. Ir vienus, ir kitus reikia prižiūrėti, žinoma, taip pat reikia kirpti bei valyti. Geriausia abu darbus palikti veterinarijos gydytojams, kadangi jie ne tik turi reikalingas priemones, tačiau taip pat ir žino – kaip šuniui sukelti kuo mažiau streso. Bloga priežiūra sukelia ligas, o jų reikia stengtis vengti.

Mūsų šunys yra verti geriausio, kadangi jie visada šalia, jie visada atjaučia, jie mus myli ir padeda, kai mums to reikia. Atsidėkokime skirdami laiko jų sveikatos priežiūrai, kuri yra mūsų atsakomybės rankose.

Skubią pagalbą jūsų augintiniui suteiks:

Veterinarijos klinika „Siaurio Šnauceris”
Adresas: Pramonės pr. 36A, LT-50348, Kaunas
Telefonas: +37065555818
El. paštas: info@snaucerisvet.lt
Darbo laikas: I-V 9:00 – 20:00
Gydytojų konsiliumas: 14:00 – 15:00
VI-VII 9:00 – 17:00
Budintis gydytojas 00 – 24 val.