Efektyvus dantų balinimas namuose

Jei norite sėkmingai atlikti dantų balinimą namuose, yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie dantų balinimo priemones. Kuo silpnesnė peroksido formulė, tuo mažesnė tikimybė pažeisti dantis. Dantys išbalinami greičiau, kuomet preparato sudėtyje peroksido koncentracija stipresnė. Per naktį ant dantų laikomos balinančios priemonės dantis balina silpniau. Jos duoda tokį pat rezultatą, kaip ir dantų balinimo priemonės, naudojamos tik valandą per dieną.
Dantų balinimą geriausia pradėti po apsilankymo pas burnos higienistą. Taip pat odontologai prieš pradedant balinti dantis rekomenduoja juos išvalyti dantų siūlu ir šepetėliu. Taip pat keletą valandų po dantų balinimo procedūros nereikėtų nieko gerti ar valgyti, išskyrus vandenį.
Odontologai yra įsitikinę, kad geriausi rezultatai balinant dantis namuose pasiekiami naudojant dantų balinimo kapas, kurias įsigysite odontologijos klinikoje. Dantų balinimo kapos gaminamos pagal užsakymą, pritaikomos prie paciento dantų. Dantis balinanti medžiaga išlieka ant dantų, o seilės nesumažina produkto efektyvumo. Taip pat šios pagal užsakymą gaminamos dantų balinimo priemonės mažiau dirgina dantenas. Pagal užsakymą gaminamų dantų balinimo kapos kaina maždaug 60 eurų.
Odontologai gali pasiūlyti daug įvairių dantų balinimo priemonių. Tai gali būti balinimo priemonės, naudojamos dieną ar naktį, ar tik savaitgaliais naudojami rinkinukai. Į tokius rinkinius įeina iš anksto supakuoti švirkštai su dantis balinančia medžiaga, kuriuos lengva naudoti. Tokio dantų balinimo kaina svyruoja apie 80Lt.
Nesvarbu, ar nuspręstumėte dantų balinimo priemones nusipirkti parduotuvėje, užsisakytumėte internetu ar odontologijos klinikoje, įsigiję dantis balinantį pieštuką pasikonsultuokite su savo odontologu  apie tinkamą šių balinimo priemonių naudojimą. Bendradarbiaudami su savo odontologu pasieksite geriausių rezultatų.