Dermatologijos procedūros Vilniuje

Vilniuje – nauja vieta kreiptis dermatologės konsultacijoms

Savo paslaugas klinika  nuo šiol siūlo ne tik Kaune, bet ir sostinėje. Platų procedūrų spektrą Vilniuje atsidariusiame padalinyje siūlo dermatologijos skyrius. Jame teikiamos dermatologės konsultacijos, siūlomos paslaugos norintiems atsikratyti nepageidaujamų pėdsakų odoje, paliktų nuovargio, antsvorio, ligų, alergijos ir laiko.

Siūlo lazerio pagalbą

Dermatologinės procedūros Vilniaus klinikojeVilniuje duris atvėrusioje dermatologijos klinikoje taikomi šiuolaikiški odos puoselėjimo metodai. Vienas jų – odos gydymas ir gražinimas lazeriu. Tai efektyvus ir daug paciento laiko neatimantis būdas randams, apgamams ir pigmentinėms dėmėms šalinti, strijoms ir nereikalingiems plaukeliams naikinti, gydyti išsiplėtusias kojų venas, sutrūkinėjusius kapiliarus, veido raudonį. Lazeris pasitelkiamas gydant nuospaudas ir kojų grybelį, šalinant karpas ir aknę.

Po dermatologijos procedūrų – sugrįžusi jaunystė

Laikas yra negailestingas žmogaus organizme vykstantiems procesams. Senstant oda tampa mažiau elastinga, jos ląstelės atsinaujina vis lėčiau. Kuo mums daugiau metų, tuo daugiau pėdsakų laikas palieka ant mūsų odos: tai raukšlės, randai, odos spalvos pakitimai. Laimei, dermatologijos klinikos padeda susidoroti su šiais iššūkiais.

Vilniuje atliekamos dermatologijos procedūros yra pranašesnės už chirurginius gydymo metodus ne tik žemesne kaina ir trumpesniu gijimo periodu, bet ir odos apsaugojimu. Neinvaziniai odos jauninimo metodai odai kenkia mažiau nei grožio peilis. Jaunystę susigrąžinti padeda tokios procedūros, kaip frakcinis odos atjauninimas, švelnus (smooth) veido odos atjauninimas, šlifuojamasis veido odos šveitimas.

Injekcijos – greita, neskausminga, efektyvu

Be lazeriu atliekamų procedūrų, Vilniaus dermatologijos klinikoje siūlomos ir minimaliai invazinės grožio injekcijos. Geriausiai žinomos ir tarp pacientų populiariausios – hialurono rūgšties injekcijos, mezoterapija ir botulino toksino sušvirkštimas.

Hialurono rūgštis padeda odai susigrąžinti jos natūralią drėgmę, reikalingą, kad oda išliktų elastinga ir nesuglebtų. Ši rūgštis tonizuoja odą, atjaunina ją, padeda panaikinti raukšles veido odoje. Taip pat hialuronas naudojamas norint sukurti simetriškesnį veidą, suteikti skruostams daugiau apimties, o lūpoms – išraiškingumo. Dermatologijos klinikoje atliktos hialurono rūgšties injekcijos poveikis išlieka iki vienerių metų.

Mezoterapija – tai biologiškai aktyvių medžiagų injekcija į problemines kūno vietas. Tokios medžiagos skatina odos atsinaujinimo procesus, pagreitina kraujo cirkuliaciją, sumažina riebalų perteklių. Mezoterapija skatina plaukų augimą, todėl yra rekomenduojama natūraliai ar dėl streso plinkantiems pacientams. Biologiškai aktyvios medžiagos – vitaminai, mineralinės medžiagos, amino rūgštys ir kitos – suteikia odai drėgnumo, padeda išlyginti raukšles.

Botulino injekcijos iki šiol laikomos populiariausia minimaliai invazine grožio procedūra pasaulyje. Botulino toksinu gydomas perteklinis prakaitavimas ir lyginamos veido raukšlės. Dermatologijos klinikoje atliekamos procedūros metu padaromi keli nedideli dūriai plonyte adata. Taip į tam tikrus veido taškus suleidžiama botulino toksino, kuris pradeda veikti po keleto parų. Paralyžiuotos veido odos vietos neleidžia odai judėti ir taip susidaryti raukšlėms. Jei procedūra nekartojama, po kurio laiko paralyžius pranyksta.