Dantų implantavimo procedūrai grįžau į Alytų

Lietuviams – dantų implantavimas brangu, užsieniečiams – normalu

Konsultacija dėl dantų implantų

Jau dvidešimt metų gyvenu Amerikoje. Turiu ten namus ir draugų, daug keliauju, ir į Lietuvą grįžtu itin retai, nors esu gimęs ir užaugęs Alytuje. Vis dėlto, dėl kai kurių dalykų negrįžti tiesiog negaliu. Vienas iš jų – odontologijos paslaugos. Suprantu, kad čia gyvenantiems lietuviams jos atrodo labai brangios, tačiau jiems reiktų nuvykti į Ameriką, kad suprastų, kas yra iš tikrųjų brangu. Dantų implantai Alytuje yra ženkliai pigesni.

Man jau septyniasdešimt metų, tačiau dažnai girdžiu, kad pagal savo amžių atrodau itin gerai. Rūpinuosi savo sveikata, sportuoju, daug investuoju į grožio procedūras. Ne išimtis – ir mano dantys. Taigi, šiuo metu Lietuvoje, Alytuje lankausi būtent dėl dantų, o jei konkrečiau – dantų implantavimo procedūrai.

Geri specialistai ir dėmesys kiekvienam pacientui

Dantų implantavimui teko kreiptis, nes… su laiku nepakovosi. Ką čia slėpti – nebeturiu beveik nei vieno tikro danties. Nusprendžiau nebesikankinti su išimamais dantų protezais, nes mane užkniso kas naktį juos merkti į stiklinę, o ryte – dėtis į burną iš naujo.

Dėl ko dantų implantavimui nesiryžau anksčiau? Nes nebuvo paprasta grįžti į Lietuvą, o Amerikoje tokios paslaugos negalėčiau sau leisti. Ilgą laiką planavau kelionę į Alytų, ir kai galiausiai čia atsidūriau, į odontologijos kliniką pasukau pirmu taikymu, tiesiai iš oro uosto.

Mano manymu, Alytaus odontologijos specialistai yra itin profesionalūs. Nežinau, galbūt ir kituose Lietuvos miestuose jie dirba gerai, bet susidurti kol kas teko tik su sostinės odontologais, ir jie manęs nenuvylė. Kas kartą pas juos apsilankiusi, sulaukiu būtent mano dantų būklei tinkamų patarimų, rekomendacijų procedūroms, po kurių mano šypsena atrodo nepriekaištingai. Žinoma, anksčiau gaudavau patarimų, kaip prižiūrėti savo tikruosius dantis, o dabar – kaip įsistatyti dirbtinius.

Po kelių mėnesių vėl laukia kelionė į Lietuvą

Vienintelis dalykas, kuris mane ilgą laiką atbaidė nuo dantų implantavimo – tai bendra šios procedūros trukmė. Susidedi implantus, o „matomus dantis“ (protezus) gali dėtis tik tada, kai implantai prigyja. Žinoma, tuo laikotarpiu odontologai uždeda laikinus dantų protezus, bet jie nei iš tolo neatrodo taip natūraliai, kaip atrodys nuolatiniai. Man papasakojo ir parodė, kokių skirtingų atspalvių tie dirbtiniai dantys būna – tikrai neatskirsi nuo natūralių, jeigu nesi implantologas.

Taigi, dantų implantavimas man jau atliktas, o protezavimas laukia po keleto mėnesių. Tai reiškia, kad teks dar kartą grįžti į Alytų. Kaip jums gerai, čia gyvenantys lietuviai, kad odontologijos paslaugoms galite kreiptis bet kada! Pavydžiu.

Rekomenduoja ir kitiems užsienyje gyvenantiems lietuviams

Jeigu šiuo metu negyvenate Lietuvoje ir turite problemų su dantimis (ar tų dantų nebeturite), tikrai verta grįžti į Lietuvą ir juos susitvarkyti. Jei palyginsite kainas užsienyje ir Lietuvoje, suprasite, kad grįžus atsipirks ir kelionė, ir patys dantys!

Esu dėkingas klinikos Albadenta odontologams už sugrąžintą šypseną.