Dantų implantavimas Kauno mieste

Danties implantasDantų implantavimas yra procedūra atliekama siekiant pakeisti sugedusį dantį. Tai taip pat taikoma užpildyti trūkstamus dantis, ypač, jei jie yra matomoje vietoje. Dirbtinas dantis yra natūralios išvaizdos ir atlieka natūralaus danties funkcijas.

Kas yra dantų implantai?

Jei peržvelgsite į dantį, jis susideda iš dviejų dalių: matomos dalies, ji yra vadinama karūnėle ir šaknies kuri yra žandikaulyje ir po dantenomis. Implanto struktūra yra labai panaši natūralaus danties struktūrą. Implantas (titano sraigtas) yra įstatomas į žandikaulį ir tarnauja kaip pažeistų ar trūkstamų dantų šaknys. Ant implanto yra tvirtinama dirbtinė danties karūnėlė. Sekantys punktai paaiškins visą dantų implantavimo eigą.

Konsultacija

Prieš dantų implantavimą Kaune, odontologas nuodugniai ištiria paciento ligos istoriją. Būtina įsitikinti jog pacientas yra pakankamos sveikatos dantų implantavimui. Paciento kaulo kokybei įvertinti yra padaroma panoraminė rentgeno nuotrauka. Odontologas supažindina pacientą su procedūros eiga. Aptariama dantų implantacijos kaina.

Dantų implantavimo procedūra

Implantavimo procedūra prasideda mažu dantenų įpjovimu, toje vietoje kur bus įstatomas implantas. Naudojant specialų grąžtą yra padaroma skylė implantui įsriegti. Po implanto įsriegimo dantenos yra susiuvamos. Po implantacijos prasideda gijimo laikotarpis ir trunka apie 3-4 mėnesius, jis vadinamas oseointegracija. Kai implantas jau prigijęs pradedamas protezavimo etapas. Odontologas nuima dantų įspaudus ir perduoda juos dantų laboratorijai, ten pradedamos gaminti dantų karūnėlės. Gamyba trunka apie 10 dienų.  Tuomet odontologui belieka jas uždėti ant implanto.

Atisitatymas po dantų implantavimo

Po danties implantavimo galite jausti skausmą ir diskomfortą, gali būti nedidelis kraujavimas iš pažeistų dantenų. Šie simptomai gali išlikti keletą dienų. Jeigu gydytojas išrašė vaistus, vartokite juos. Rekomenduojama vengti kieto maisto, ir kramtyti atsargiai.

Galimos komplikacijos

Kaip ir su bet kuriomis chirurginės procedūros, yra komplikacijų tikimybė, apie kurias kiekvienas dar prieš dantų implantavimą turėtų žinoti. Nors ir labai retai tačiau yra maža tikimybė, kad titano implantas sukels alergiją. Galimi nervo ar sinuso ertmės pažeidimai, tačiau pasitaikantys retai. Bendrai dantų implantavimo sėkmės rodiklis yra aukštas ir siekia apie 98%.

Dantų implantų kaina

Bendra dantų implantavimo kaina susidės iš tokių veiksnių: implantų gamintojas, implantų skaičius, karūnėlių tipas ir papildomos procedūros, pvz: kaulo priauginimas ar sinuso dugno pakėlimas. Vidutiniškai dantų implantai Kaune kainuoja apie 800 – 1000 eurų už vieną dantį.

Parengė:
Odontologijos klinika „dantu-implantai.lt”
Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas
I – V 9:00 – 19:00
+370 627 92689
info@dantu-implantai.lt