Dantų implantai – ilgalaikis sprendimas netekus dantų

Dantų implanta netekus dantiesViena labiausiai žavinčių pažangų dantų gydymo procedūrose pastarąjį dešimtmetį buvo dantų implantai. Dantų implantai – puikus estetinis pasirinkimas norintiems protezuoti trūkstamus dantis. Panaudojant implantus dantų protezavimo kaina yra didesnė už paprastus dantų protezus. Jei žandikaulio kaulas, į kurį galima įstatyti implantą, nėra sunykęs, tuomet dantų implantai yra idealiausias būdas užpildyti tuščią vietą, atsiradusią netekus vieno ar keleto dantų.

Dantų implantai įstatomi dviem etapais. Pirmiausiai dantų implantavimo specialistas – odontologas (periodontologas arba burnos chirurgas) į žandikaulį įsuka implantą ir į implantą įsuka gijimo galvutę. Kai implantas prigyja žandikaulyje, tuomet ant implanto galima uždėti rankų darbo dantų karūnėlę. Šie dantų pakaitalai uždedami ant dantų implanto tiesiai virš dantenų, kaip ir tikrieji dantys, ir suteikia gražią, estetišką, natūralią išvaizdą. Deja, dantų implantai tinka ne visiems pacientams. Po konsultacijos su dantų gydytoju ir padarius rentgeno nuotrauką galima priimti sprendimą dėl dantų implantų tinkamumo pacientui.

Dantų implantai yra pakankamai tvirti, kad burnoje išliktų daugelį metų. Turėdamas dantų implantus pacientas gyvens visiškai normalų gyvenimą ir galės nesijaudinti dėl to, kad jo dantų protezai gali iškristi iš burnos jam valgant ar kalbant. Dantų implantai gali būti taip pat naudojami laikyti dantų tiltelius ar dantų protezus, ir užtikrinti jų stabilumą.

Dantų implantai yra panašūs į tikrus dantims, kiek tai yra įmanoma. Kadangi implantas yra įtvirtinamas į žandikaulį taip pat, kaip ir tikro danties šaknis. Pacientas su implantais jaučiasi ir atrodo kaip su tikrais dantimis. Jeigu jūs turite trūkstamų dantų, ar norite pakeisti senus dantų protezus, apsilankytite odontologijos klinikoje ir pasikonsultuokite su savo odontologu dėl dantų implantų.