Dantų implantai ilgaamžis sprendimas praradus dantį

Dantų implantai paprastai Jums gali tarnauti nuo 20 iki 25 metų ar net ilgiau. Implantų ilgaamžiškumas priklauso nuo keleto faktorių:

  • Kurioje vietoje buvo įstatytas implantas;
  • Paciento bendra sveikatos būklė;
  • Kaip pacientas laikosi burnos higienos;
  • Kaip dažnai lankosi pas odontologą.

Danties implantasDantu implantai įsriegti vietoje paskutinių dantų paprastai tarnauja trumpiau, nei implantai įsriegti vietoje priekinių dantų, nes paskutiniai dantys gauna daugiau streso, darbo ir dėvisi labiau nuo maisto kramtymo.
Dantų implantai prieš 20 metų nebuvo taip plačiai paplitę, kaip yra šiandieną. Dantų impalntų technologijos labai smarkiai pagerėjo ir progresavo, todėl šiai dienai implantų sėkmės rodiklis siekia net 98 procentus.
Suprantama, kad nieko nėra visiškai ilgaamžiško, tobulo ir nuolatinio, taip pat yra ir su dantų implantais. Tačiau turint 98 procentus sėkmės rodiklį ir ilgaamžiškumą ir tarnavimą nuo 15 iki 25 metų, galima teigti, kad tai labai teigiamas ir geras rodiklis dantų implantų naudai.
Veiksniai, kurie mažina implantų ilgaamžiškumą yra bloga burnos higiena, rūkimas ir trūkstama tinkama tolesnė dantų priežiūra.
Aišku dažniausiai pacientai, kurie yra netekę dantų ir galvoja, kurį atstatymo būdą pasirinkti, dažniausiai kreipia didelį dėmesį į kainas bei būsimas sąnaudas. Dantų implantų kainos lyginant su kitais dantų atstatymo metodais yra didesnės, tačiau dantų implantai yra labiausiai stabilus, patikimas ir ilgaamžis dantų pakeitimo būdas šiandieninėje odontologijoje.
Šis dantų atstatymo metodas Jums tarnas dešimtmečius jei laikysitės visų rekomendacijų ir rūpinsitės jais kaip patarė burnos chirurgas implantavęs implantus.
Toks dantų implantų ilgaamžiškumas yra dėl tam tikrų charakteristikų, kurias turi implantai. Jie yra pagaminti iš titano, kuris suauga su nuosavu paciento kaulu. Šios implantų savybės gali padėti pacientams sutaupyti pinigų ateityje. Kadangi dantų implantams nereikia palaikančios konstrukcijos, kurios yra dedamos ant gretimų dantų. Pavyzdžiui, kaip dantų tiltai reikalauja karūnėlių ant gretimų dantų, to pasekoje yra gadinamas sveikų dantų emalis. Taip pat kiti dantų atstatymo būdai neatlaiko kramtymo jėgos, kaip dantų implantai.
Ir kita labai svarbi priežastis pasirinkti dantų implantus yra tai, kad jie atrodo labai tikroviškai ir nesiskiria nuo natūralių dantų, o tai yra svarbu daugeliui pacientų.

Vieni geriausių implantų yra Šveicarijoje gaminami Staumann implantai.