Burnos chirurgas

Burnos chirurgaiSakoma, jog žmogus yra sutinkamas pagal išvaizdą, o išlydimas pagal protą. Jei tai tiesa, turbūt labiausiai išskirčiau žmogaus dantis ir batus. Batai parodo, kaip žmogus rūpinasi savo daiktais, kaip save reprezentuoja aplinkiniams, o dantys, kaip jis rūpinasi savimi, kaip myli savo kūną ir ar yra sveikas. Burnos ertmė dažnai atskleidžia ne tik žmogaus estetinį, bet ir fizinį pajėgumą. Jų spalva, ir net forma geba daug pasakyti apie patį žmogų. Tad nenuvertinkime savo burnos ertmės ir profilaktiškai lankykimės pas odontologą, kuris pasirūpins mūsų burnos ertme.

Burnos chirurgas sutinkamas beveik kiekvienoje klinikoje. Jis nuo odontologo skiriasi tuo, jog atlieka kiek sudėtingesnes procedūras, kurias galima būtų pavadinti operacijomis. Burnos chirurgija apima tokio tipo procedūras: danties rovimas (dažniausiai susiduria su protinio danties rovimu), danties šaknies viršūnės rezekcija (ji taikoma, kuomet reikalingas nesėkmingas dantų šaknų kanalo kartotinas gydymas) ar net hemisekcija. Kiekviena procedūra pasižymi skirtingos operacijos vyksmais, gydymo būdais, priemonėmis ir, žinoma, šalutiniais poveikiais, kurie galbūt ir nepasireiškia labai dažnai, tačiau būna atvejų, kuomet jų išvengti tiesiog nepavyksta. Beje, dažniausiai šalutinis poveikis atsiranda dėl netinkamos priežiūros, tad svarbu įsiklausyti ką sako gydytojas po atliktos procedūros. Jei jaučiatės išsekęs ar įsibaiminęs, paprašykite artimojo, jog jis išklausytų daktaro teikiamą informaciją. Taisyklingai vadovaudamiesi nurodymais pavyks greičiau išgyti. Burnos chirurgija apima daugelį įvairiausių procedūrų, tačiau nesvarbu kad ir kokia procedūra būtų atlikta yra draudimų ir rekomendacijų, kurie būtini visiems burnos chirurgijos procesams.

Burnos chirurgija, nesvarbu kad ir kokia konkreti procedūra Jums būtų atliekama, reikalauja, jog rūkymas ir alkoholis būtų griežtai stabdomi. Trukmė prieš ir po varijuoja atitinkamai nuo to, kokia procedūra atliekama. Danties rovimas reikalauja to atsisakyti tik kelias valandas prieš ir po, tačiau sinuso pakėlimas net kelias savaites ir daugiau. Visgi, daktarai rekomenduoja įrodyti sau, jog turite valią ir rūkymo atsisakyti apskritai, o alkoholį vartoti labai saikingai ir įvertinant savo galimybes.

Burnos chirurgija koreguoja maistą. Kad ir kaip griežtai skamba šis teiginys, tačiau svarbu žiūrėti ką valgote ir prieš ir po kokios nors Jums atliktos operacijos. Ir vienu ir kitu atveju rekomenduojama vengti kontrastingai šalto ir karšto maisto. Atsiriboti nuo kietų, grubių produktų patiekalų, atskirai rekomenduojama ir ne tik po procedūros vengti tokio tipo maisto. Jis kenkia Jūsų dantims ir dažniausiai to įtakoje susiduriate su burnos chirurgija ir jos teikiamais „malonumais“. Higiena labai svarbi po kiekvienos jums atliktos procedūros, tačiau svarbu gebėti tinkamai pasirūpinti savo dantimis. Po bet kokios procedūros naudokite tik minkštų šerelių dantų šepetuką. Jei skauda dantį ar kitą burnos ertmės vietą kelias dienas galite apsiriboti tik skalaujamuoju skysčiu.

Burnos chirurgija dovanoja galimybe džiaugtis gražiais ir sveikais dantimis. Pasinaudokite ja ir su pasididžiavimu šypsokitės kiekvienam praeiviui.