Ar dantų implantai tikrai geriausias būdas atstatyti dantis?

Implantacijos eigaKodėl dantų implantacija pažangiausias būdas atkurti trūkstamus dantims? Supažindinsime su dantų implantacijos procedūra, papasakosime dantų implantų privalumus ir netgi patarsime, kur ieškoti geriausių Lietuvoje implantologų.

Implantacija, kas tai?

Dantų implantacija – tai nedidelė chirurginė operacija, kurios metu į nesamo danties vietą yra įsodinamas implantas. Jei nežinote, kaip jis atrodo, pamėginkite įsivaizduoti nedidelį varžtelį – implanto išvaizda yra labai panaši. Dantų implantai yra gaminami iš medžiagos, kurią puikiai toleruoja žmogaus organizmas – titano. Todėl dantų implantacijos rezultatas beveik visais atvejais yra sėkmingas (tik labai retais atvejais dantų implantai neprigyja).

Implantacijos eiga

Žinoma, reikia žinoti, kad dantų implantacija – sąlyginai ilgas procesas. Nors pats implanto įsodinimas trunka trumpai (nuo 20 minučių iki 2 valandų, priklausomai nuo operacijos sudėtingumo ir nuo to, kiek implantų yra įsriegiama), bet reikia laiko, kad jis prigytų. Todėl artimiausius tris mėnesius (šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis ar trumpesnis) jokios kitos procedūros jums atliekamos nebus ir jūs arba vaikščiosite su tarpu tarp dantų (jei jis nėra matomoje vietoje), arba jums bus uždėta laikina karūnėlė. Tik tada, kai implantas tvirtai sugyja su kaulu, ant jo yra atliekami tolimesni protezavimo darbai. Tiems, kurie dar nežino, primename, kad implantacijos metu yra atkuriama danties „šaknis“, o likusi, matoma danties dalis yra atkuriama vėliau, ir ši procedūra – ne dantų implantacija, o protezavimas.

Kodėl dantų implantai yra geriausias dantų atkūrimo būdas? Todėl, kad nėra pažeidžiami greta esantys dantys, todėl, kad rezultatas yra ilgalaikis, todėl, kad užkertamas kelias žandikaulio kaulo tirpimui, todėl, kad atkuriama buvusi kramtymo kokybė bei estetinė danties išvaizda. Todėl, kad dantų implantacija leidžia jums jaustis kaip su natūraliais dantimis! Tikrai, labai greitai jūs pamiršite, kiek problemų jūs turėjote anksčiau, kai bijodavote juoktis ar kalbėti, kai negalėdavote valgyti savo mėgstamo maisto, kai išimami protezai jums keldavo diskomfortą, kai burnos gleivinė buvo nuolat pažeidžiama.

Todėl, kaip ir minėjome, jei jūsų gyvenimą gadina nesamas dantis, kreipkitės į patikimą implantologą ir ši jūsų problema bus ilgam išspręsta. Nežinote, kur tokį rasti? Ne bėda! Tinklalapis www.groziocirurgija.lt – jūsų paslaugoms. Jame rasite patikimų odontologų sąrašą, kurie dirba didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje ir Kaune. Galėsite juos palyginti, „apžiūrėti“, užsukti į jų odontologijos klinikų puslapius. Kai susirinksite visą jus dominančią informaciją, nesunkiai išsirinksite tą specialistą, kuris jums atrodo pats geriausias. Ir ne šiaip geriausias, bet geriausias iš geriausių, todėl, kad www.groziochirurgija.lt skelbiasi tik tie odontologai, kurie turi aukštą kvalifikaciją, ilgametę darbo patirtį, kitaip tariant, tie, kurių teorinės bei praktinės žinios yra aukščiausio lygio.