Įtampos tipo galvos skausmas ir jo gydymas

Kas yra galvos skausmas?

Galvos skausmas yra apibrėžiamas kaip skausmas, kaklo ar viršutinės galvos. Tai yra viena iš populiariausių kūno vietose ir skausmas yra daug priežasčių.

Kaip klasifikuoti galvos skausmas?

Galvos skausmas yra daug priežasčių, ir 2007 m. Tarptautinė Galvos visuomenė susitarta atnaujintą klasifikavimo sistemą, galvos skausmas. Kadangi tiek daug žmonių kenčia nuo galvos skausmo ir gydymo, nes kartais sunku, jis išreiškė viltį, kad nauja klasifikavimo sistema leis sveikatos priežiūros specialistų, pasiekti tam tikrą diagnozę, tipo galvos skausmas, ir suteikti geresnį ir veiksmingesnį gydymą.

Yra trys pagrindinės kategorijos, galvos skausmas:
pagrindinis galvos skausmas,
Antriniai galvos skausmai ir
Kaukolės neuralgias, veido skausmas ir kiti galvos skausmai

Kas yra pagrindinis galvos skausmas?

Pagrindinis galvos skausmas, migrena, įtampos galvos skausmas, taip pat keletą kitų, mažiau paplitusių rūšių galvos.
Įtampos galvos yra labiausiai paplitęs tipas pirminio galvos. Iki 90% suaugusiųjų turėjo arba turės galvos skausmai. Įtampa, galvos skausmai dažniau pasireiškia moterims nei vyrams.
Migrena galvos skausmas yra antra labiausiai paplitusi pirminio galvos skausmo tipas. Apytikriai 28 milijonai žmonių Jungtinėse Amerikos Valstijose (apie 12% gyventojų) patirsite migreną galvos skausmą. Migrena galvos skausmai turi įtakos vaikams, taip pat suaugusiems. Prieš brendimą, berniukai ir mergaitės kenčia nuo migrenos, bet po brendimo, daugiau moterų nei vyrų kenčia. Manoma, kad 6% vyrų ir 18% moterų patiria migrena mano gyvenime.
Galvos skausmas yra retas pirminio galvos skausmo tipas, turinčių įtakos 0,1% visų gyventojų (1 iš 1000). Jis dažniausiai paveikia moteris pabaigoje 20s, o moterys ir vaikai taip pat gali patirti šių galvos skausmų rūšis.

Pirminiai galvos skausmai gali paveikti gyvenimo kokybę. Kai kurie žmonės kartais galvos skausmus, kurie yra sprendžiami greitai, o kiti yra sumenkinami. Nors šie galvos skausmai nėra pavojingi gyvybei, jie gali būti susijęs su simptomų, kurie gali mėgdžioti smūgių ir Intracerebrinė kraujosruva.

Kas yra antriniai galvos skausmai?

Antriniai galvos skausmai yra tie, kurie susiję su pagrindinių struktūrinių problemų į galvą ar kaklą. Yra daug priežasčių, dėl šio tipo galvos skausmas, nuo smegenų kraujavimo, naviko, arba meningitas ir encefalitas.


Temos

  • Nėra temų

Archyvai